Rozmowa o podziemiach Pałacu Kazimierzowskiego z prof. Elżbietą Wichrowską, dyrektor CBKW UW | Audycja OFF Czarek | Radio TOK FM

Podziemia Pałacu Kazimierzowskiego CBKW UW

Kategoria: Media o CBKWUW, Popularyzacja

Rozmowa z prof. Elżbietą Wichrowską, dyrektor Centrum Badań nad Kulturą Warszawy Uniwersytetu Warszawskiego w audycji OFF Czarek, na antenie Radia TOK FM

Rezydencja królewska, potem Szkoła Rycerska, a dziś budynek Uniwersytetu. Schodzimy do piwnic Pałacu Kazimierzowskiego.

Zapraszamy na niezwykły radiowy spacer po podziemiach Pałacu Kazimierzowskiego, podczas którego Redaktor Cezary Łasiczka z radia TOK FM rozmawia z prof. Elżbietą Wichrowską, Dyrektor Centrum Badań nad Kulturą Warszawy UW.

Audycja OFF CZAREK w Radiu TOK FM pt. Rezydencja królewska, potem Szkoła Rycerska, a dziś budynek Uniwersytetu. Schodzimy do piwnic Pałacu Kazimierzowskiego miała premierę 20.07.2023 r.

🎙Fragment audycji:

📻 Całej, ponad 30-minutowej rozmowy można posłuchać na stronie radia TOK FM, pod linkiem: Rezydencja królewska, potem Szkoła Rycerska, a dziś budynek Uniwersytetu. Schodzimy do piwnic Pałacu Kazimierzowskiego | OFF Czarek | TOK FM

Inne audycje oraz artykuły na temat Pałacu Kazimierzowskiego i projektów realizowanych przez CBKW UW znajdują się na stronie: Media o Centrum