Prof. Elżbieta Wichrowska o Kampusie UW w podkaście “Warszawa nadaje” Gazety Stołecznej i serwisu Warszawa.wyborcza.pl

Zdjęcie przedstawia widok na Kampus UW ponad bramą główną UW - droga wewnętrzna wśród zieleni drzew prowadzi do buynku Starej Biblioteki UW.

Kategoria: Aktualności, Media o CBKWUW

Zapraszamy do wysłuchania podkastu Kampus Uniwersytetu Warszawskiego jak tajemniczy ogród z cyklu “Warszawa nadaje” Gazety Stołecznej i serwisu Warszawa.wyborcza.pl, w którym prof. Elżbieta Wichrowska oprowadza po Kampusie Uniwersytetu Warszawskiego i podziemiach Pałacu Kazimierzowskiego.

🔴 Artykuł z wprowadzeniem do odcinka znajduje się na stronie Gazety Wyborczej pod linkiem: Wchodzimy do tajemniczych piwnic na Kampusie Uniwersytetu Warszawskiego. Podcast “Warszawa nadaje’.
🎧 Podkastu można posłuchać na kanale YouTube Gazety Wyborczej oraz na platformach na Spotify i Apple Podcasts pod linkami:

YT – Warszawa nadaje. Kampus Uniwersytetu Warszawskiego jak tajemniczy ogród

Spotify – Kapus Uniwersytetu Warszawskiego jak tajemniczy ogród

Apple Podcasts – kampus Uniwersytetu Warszawskiego jak tajemniczy ogród

Autorem odcinka jest Sebastian Słowiński.